Hlášení 16.11.2023

Oční optika ve Velkých Bílovicích nabízí slevu 50% na multifokální skla. Vyměňte dvoje brýle za jedny univerzální na všechny vzdálenosti. Dále nabízí měření zraku, aplikaci kontaktních čoček, dioptrické a sluneční brýle, doplňkový sortiment, kontaktní čočky, opravy brýlí a odborné poradenství. Optiku najdete ve Velkých Bílovicích v novém zdravotním středisku. Pro více informací volejte 775 000 699

Prodejna elektro Kvart Dolní Bojanovice oznamuje, že prodává vybrané domácí spotřebiče, televizory a elektroniku za akční Black Friday ceny. Zajištěn je i rozvoz velkých spotřebičů zdarma. V nabídce je i velký výběr vánočního osvětlení. Na návštěvu se těší kolektiv elektro Kvart.

Drůbežárna Prace bude v sobotu 18. 11. ve 13:15 hod. prodávat hnědé kuřice, roční slepice, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a vykupovat králičí kůže – cena 10 Kč/ks.

Našel se mobilní telefon, k doptání na OÚ.

Obec Moravský Žižkov Vás zve na druhý ročník soutěže ve vaření polévek „Mikulášská bramboračka“. Akce se bude konat 2. prosince 2023 od 12:00 hodin v Agrární. Vstup volný, cena jedné porce polévky je 30,– Kč. Prosíme návštěvníky, aby si přinesli vlastní misky a lžíce. Svařák a další občerstvení zajištěno.

Restaurace Maděřič Moravský Žižkov Vás zve na naše tradiční zvěřinové speciality v termínu 24–26.11. Speciality budou podávat v pátek od 17 hodin a připravena bude zvěřina z dančího, kančího, srnčího a jeleního masa. Doporučují Vám rezervaci míst na čísle 734 567 749. Menu na zvěřinové speciality najdete na www.penzionmaderic.cz a na facebooku Restaurace a penzion Maděřič.

Oznámení obecního úřadu Platí pro: Celou obec

Vytvořil: Obec Moravský Žižkov 16. 11. 2023 15:49
  Prosím čekejte...